دستگاه هاي استريل UVC در بيمارستانها و صنايع براي ضدعفوني کردن سيستمهاي تهويه و غذا مورد استفاده قرار گرفته اند. اخيراً ، استفاده از وسايل در زندگي روزمره شروع شده است ، استفاده از آنها ممکن است گاهي اوقات بديهي تلقي شود ، به عنوان مثال. براي ضدعفوني کردن کارد و چنگال در کافه تريا يا اسکناس. از آنجا که بيماري همه گير COVID-19 هنوز در حال ظهور است ، دستگاه هاي ضدعفوني کننده استريل به موارد داغ در ليست همه تبديل شده اند. 


در نتيجه ، تعداد فزاينده اي از دستگاه هاي استريل UVC در حال توليد و کاهش مي يابند تا براي مصارف خانگي مناسب باشد تا افراد بتوانند آنها را در اختيار داشته باشند ، مانند جعبه استريل کننده UVC که مي تواند در خانواده هايي با کودکان نوپا ، افراد بيمار ، افراد مبتلا به آلرژي يا موارد ديگر استفاده شود. کساني که نياز به محيط تميز بيشتري دارند. همچنين ميله هاي ضدعفوني کننده UVC LED قابل حمل وجود دارد که افراد مي توانند با خود حمل کنند تا ميکروب هاي موجود در هوا ، ميکروب هاي موجود در غذا ، اسکناس و ساير اقلام را از بين ببرند.


انواع مختلفي از اشعه هاي UV قابل مشاهده و نامرئي با سايه ها و شدت هاي مختلف وجود دارد. UVA با طول موج بين 315-400 نانومتر بيشتر نواحي جو را مي پوشاند. طول موج UVB بين 280-315 نانومتر است ، در حالي که UVC با کوتاهترين طول موج بين 100-280 نانومتر بيشترين انرژي را مي دهد و مي تواند ذرات را به شدت نابود کرده و 99.99 درصد از ميکروب ها را از بين ببرد. UVC نمي تواند در جو نفوذ کرده و توسط لايه ازن جذب شود.


بنابراين ، اشعه ماوراء بنفش که ما براي عقيم سازي استفاده مي کنيم با استفاده از لامپ هاي آبي و UV آشنا سنتز مي شود. 


براي دريافت اطلاعات بيشتر در مورد دستگاه استريل وين طب ما را دنبال نماييد.



مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

بازي هاي کازينويي عطر باز Stacey Erika George Adam تک فيز رو Joey خريد پمپ آب خانگي Homeplace Earth